MICROSOFT EDGE IOS VE ANDROID VERSİYONLARINI TANITTI

17 Ekim 2017 Salı 10:03

Microsoft’un mobil için attığı en mantıklı adımlardan biri de Windows’u Android ve iOS’u ile uyumlu hale getirmek. Telefonunuzda Microsoft Edge mobili kullanarak görüntülediğiniz sayfaları bilgisayarda açıp daha sonra kaldığınız yerden devam edebileceksiniz.

MICROSOFT EDGE IOS VE ANDROID VERSİYONLARINI TANITTI
 Microsoft’un mobil için attığı en mantıklı adımlardan biri de Windows’u Android ve iOS’u ile uyumlu hale getirmek. Telefonunuzda Microsoft Edge mobili kullanarak görüntülediğiniz sayfaları bilgisayarda açıp daha sonra kaldığınız yerden devam edebileceksiniz. Bilgisayarınız ve mobil cihazınız arasında kolayca geçiş yaparken bilgileriniz arka planda senkronize edilecek. Windows 10 yüklü bilgisayarınızda görüntülediğiniz sayfaları mobilden görüntülemeye devam edebileceksiniz. Şifreleriniz ve favorileriniz cihazlarınız arasında senkronize edildiği için tarayıcınız her zaman size özel kalmış olacak.

Bu ‘bilgisayardan devam etme’ özelliği Edge’in iOS ve Android’deki en belirgin özelliği zira mobilden görüntülediğiniz bir sayfa düzgün görünmüyorsa, çalışmıyorsa veya sayfayı daha büyük bir ekranda görüntülemek istiyorsanız işinize yarayabilir. Bilgisayardan devam etme özelliğinin yanı sıra, Microsoft Edge favorilere, geçmişte girilen sitelere, okuma listelerine ve e-kitaplara erişim imkanı veriyor. Microsoft, Edge’i 5 Ekim’de Apple’ın TestFlight programında denedi. Yıl sonunda Edge mobilin son versiyonunu çıkarmayı planladıklarını belirtti.

Aktüel İnternet
Anahtar Kelimeler micro

Yorum Gönder

@name x