Samsung Pes Etmeden Çalışmalarına Devam Ediyor

07 Temmuz 2017 Cuma 15:52

Samsung her ne kadar iyi bir marka olsa da üretiminde yaptığı hatalar gözden kaçmıyor. Buna rağmen çalışmaları hiç durdurmayan Samsung’un son ürünü Galaxy Tab S3.

Samsung Pes Etmeden Çalışmalarına Devam Ediyor
 Diğer markalarla büyük bir çatışma içinde olan Samsung, Galaxy Note 7 ile istediği zaferi elde edemedi. Batarya sorunu ile tüketicilere büyük problem yaratan Galaxy Note 7 sonrası piyasaya sürülen Galaxy S8’de beklenilen talebi göremedi. 
Samsung akıllı telefon üretimine ara verip, tabletler üzerinde daha çok çalışmaya başladı. Uzun yıllardır en çok tercih edilen markanın Apple’ın Ipad’leri olmasına rağmen, Samsung bu kez kararlı gibi görünüyor.
Android’in kendi içinde barındırdığı uygulamalar daha çok akıllı telefonlara hitap ettiği için, tabletlerde uyum sorunu yaşanıyordu. Ancak Samsung’un yeni ürünü Galaxy Tab 3’te aynı sorunlarla karşılaşılmayacak gibi duruyor. Ipad kadar ince ve 9,7 inçlik bir ekrana sahip. Aynı zamanda 2048×1536 piksel çözünürlüğü olan bu AMOLED ekran 5000:1’lik kontrast değeri ile birlikte zengin bir renk aralığını içinde barındırmaktadır. HDR teknolojisi kullanılan ekranı ile dört adet AKG marka hoparlör eşsiz bir uyum sergiliyor. Samsung’un aynı zamanda dizüstü bilgisayara da dönüşebilen bu ürünü kalemi ile birlikte geliyor. 
Bataryası 7 saat dayanabilecek olan bu tabletin piyasanın en hızlı android tableti olacağı söyleniyor. 

Yorum Gönder

@name x