Htc'nin akıllı saatinin çıkış tarihi sızdırıldı

03 Aralık 2015 Perşembe 10:41

Akıllı telefon pazarının önde gelen firmalarından bir tanesi olan HTC, uzun süredir sızıntılarla gündeme gelen yeni akıllı saatini tanıtmaya hazırlanıyor.

Htc'nin akıllı saatinin çıkış tarihi sızdırıldı
 Uzun süredir HTC'nin akıllı saat pazarına gireceği iddia ediliyordu. Ancak bu konuda somut deliller sunulamıyor bu söylentiler iddiadan öteye geçemiyordu. Bugün ise HTC hakkında doğru sızıntılarıyla bilinen @evelaks hesabı, bu akıllı saat için çok beklemeyeceğimizi bildirdi. Evelaks'ın attığı twit'e göre HTC yeni akıllı saatini Şubat ayı içerisinde tanıtacak. Her ne kadar şimdilik bu bilgiyi doğrulamanın yolu olmasa da, Evleaks geçmişi sağlam biri. İddiası doğru olabilir.


Ünlü sızıntı kaynağı Evelaks'a göre akıllı saat HTC One Wanct ismiyle gelecek. Akıllı saat piyasasındaki yuvarlak saatlere olan rağbet nedeniyle HTC'ninde yuvarlak tasarımlı bir akıllı saat piyasaya sürmesi bekleniyor. Halfbeak kod adına sahip olduğu belirtilen akıllı saatin 360 x 360 piksel çözünürlüğünde ekrana sahip olması bekleniyor. Cihazın tüm özelliklerinin 22-25 Şubat arasında düzenlenecek olan Mobile World Congress 2016 etkinliğinde ortaya çıkması bekleniyor.


Yorum Gönder

@name x