EN GELİŞMİŞ CEP SİNEMASI: NEBULA CAPSULE

17 Ekim 2017 Salı 10:05

Birçoğumuz mobil cihazlarımızı günde 3-5 saat kadar kullanıyoruz. Fakat telefonlarımızın ekranı çok gelişmiş olsa bile video ya da film seyrederken pek yeterli olmuyor.

EN GELİŞMİŞ CEP SİNEMASI: NEBULA CAPSULE
 Birçoğumuz mobil cihazlarımızı günde 3-5 saat kadar kullanıyoruz. Fakat telefonlarımızın ekranı çok gelişmiş olsa bile video ya da film seyrederken pek yeterli olmuyor. Bu gibi durumlarda Nebula Capsule, yanınızda taşıyabileceğiniz bir tür cep sineması. Android 7.0 kullanan cihazı, istediğiniz videoyu seyretmek ya da telefonunuzun ekranını duvara yansıtıp detaylı görüntüler elde etmek için kullanabilirsiniz.

Nebula Capsule, sesi her yöne iletmek için 360 derecelik bir hoparlör kullanan ilk projektör olma özelliğini taşıyor. Anker‘ın gelişmiş batarya teknolojisini kullanan cihaz, tek bir şarjla iki buçuk saate kadar video seyredilmesine, 40 saat boyunca durmaksızın müzik çalınabilmesine imkan veriyor. Kutu kola boyutundaki cihaz geniş bir cebe ya da herhangi bir çantaya sığabiliyor. Ağırlığı yaklaşık 500 gram. Cihaz şimdilik İngilizce, Çince ve Japonca dil desteğine sahip fakat ileride farklı diller eklenmesi planlanıyor. Cihazı Kickstarter‘dan destekleyerek yüzde 22 indirim ile 269 Dolar’a (kargo ücreti hariç) satın alabilirsiniz.


Aktüel İnternet

Yorum Gönder

@name x