Periscope yayınları web üzerinden tekrar izlenebilecek

24 Haziran 2015 Çarşamba 20:40

Son dönemlerin yeni sosyal medya tutkusu Periscope artık internet üzerinden de izlenebilir durumda.

Periscope yayınları web üzerinden tekrar izlenebilecek
Twitter'ın mobil cihazlar üzerinden canlı yayın yapılmasını sağlayan uygulaması Periscope her geçen gün gelişmeye devam ediyor. Kısa süre içinde milyonlarca kullanıcıya ulaşan ve yeni özellikleriyle piyasada tek olmaya yoğunlaşan uygulama, pek çok kullanıcıyı mutlu edecek bir yeniliği daha hayata geçirdi. Bundan böyle Periscope yayınlarının tekrarlarını web üzerinden izleyebileceğiz.

Periscope biten canlı yayınların yeniden oynatılmasına bir canlı yayının sonrasında 24 saat boyunca izin veriyordu ve yeniden oynatmalar sadece Android ve iOS uygulamaları üzerinden yapılabiliyordu. Bu durum bugün itibarıyla değişti. Artık yeni güncelleme ile kaçırdığınız canlı yayınları web üzerinden izleyebileceksiniz. Bunun için internet tarayıcınızda canlı yayın linki açarak sayfada bulunan oynat butonuna tıklamanız yeterli. Ancak 24 saat limiti hâlâ geçerli olacak.

Twitter’ın canlı yayın uygulaması Periscope’u henüz telefonunuza yüklemediyseniz uygulamanın iOS versiyonunu buradan, Android versiyonunu ise buradan indirebilirsiniz.

Yorum Gönder

@name x