The Witcher 3’ün satış rakamları açıklandı

10 Haziran 2015 Çarşamba 17:07

Henüz çıkalı iki hafta kadar olmasına rağmen The Witcher 3’ün satışları 4 milyonu devirdi.

The Witcher 3'ün satış rakamları açıklandı
CD Projekt RED tarafından geliştirilen aksiyon RPG oyunu The Witcher 3: Wild Hunt, PC , PS4 ve Xbox One platformları için çıkışını gerçekleştirmesinden bu yana oldukça fazla ilgi gördü. Yapımcı firma, oyun çıkmadan önce bir açıklama yapmış ve oyunun 1 milyon ön sipariş barajını geride bıraktığını bildirmişti. CD Projekt RED’in ortak kurucularından Marcin Iwiński bugün yaptığı basın açıklamasında tüm oyunculara Witcher 3′e olan ilgilerinden dolayı teşekkür etti, ve yapımın yalnızca 2 haftada 4 milyondan fazla satış rakamına ulaştığını duyurdu.

Marcin Iwinski‘nin oyunun resmi sitesi üzerinden yayınladığı mesajda şu ifadelere yer verildi:

“19 Mayıs'ta oyunculara sunduğumuz açık dünya aksiyon RPG oyunu The Witcher 3: Wild Hunt'ı 3 yılı aşkın bir gelişim sürecinin ardından tamamladık. İlk günden itibaren onbinlerce pozitif bildirim ve destek aldık, bizleri tebrik eden inanılmaz sayıda sıcak kanlı mektuplar elimize ulaştı. Her platformda ortalama 90 civarı inceleme puanları alan Wild Hunt bir rüyayı gerçekleştirdi.

Buradan Witcher 3: Wild Hunt’ı çıkışından bu yana ilk 2 haftada satın alan 4 milyon oyuncuya teşekkür etmek istiyorum. 4 milyon oyuncu kazandıkları paraları oyunumuza harcamışlarsa, bir şeyleri doğru yaptığımızın  kanıtıdır. Bu pozitif enerjiyi harmanlayıp hakettiğiniz daha nice maceralara sizi ulaştıracağımızdan hiç şüpheniz olmasın. O zamana dek, Witcher 3′ün tadını çıkarmaya ve bedava indirilebilir içeriklerinizi indirmeyi unutmayın.”

Yorum Gönder

@name x