Steam yaz indirimleri 2015 başladı!

12 Haziran 2015 Cuma 21:39

Steam'in her sene düzenli olarak gerçekleştirdiği "Summer Sale" etkinliği geçtiğimiz gün başladı. 11-21 Haziran tarihleri arasında sürecek olan kampanyada bir çok oyunda büyük oranda indirimler var.

Steam yaz indirimleri 2015 başladı!
Günümüzün en büyük oyun platformlarından olan Steam geleneksel Steam Yaz İndirimleri kampanyasını başlattı. Her sene oyun severler tarafından heyecanla beklenen Steam kampanyalarında oyunculara popüler oyunları büyük indirimlerle satın alabilme imkanı sunuluyor. 11-21 Haziran 2015 tarihleri arasında gerçekleşecek binlerce oyunun birçok oranlarda indirime tabi tutulduğu bu efsanevi dönem başlar başlamaz ilgi büyük oldu.

Yaz İndirimleri süresince 4 farklı indirim çeşidi olacağını hatırlatalım. İndirimler bodrum escort  süresince günlük indirimler, flaş indirimler, topluluğun seçimleri ve tekrar günü indirimleriyle karşılaşacağız.

İndirimlerin yanında her etkinlikte olduğu gibi bu etkinlikte de Steam sizlere ödüller kazanabileceğiniz bir etkinlik sunuyor. Monster Summer Game adlı bu etkinlikte her gün dokuz farklı indirim açılabiliyor. Bunlardan ilki Crysis 2 oldu.

Her gün yeni indirim tekliflerinin yer aldığı Steam sayfasını bu link üzerinden takip edebilir, web sayfası üzerindeki canavar mini oyununu oynarak yeni indirimlerin açılmasında görev alabilir ve bütçenizin yetmediği oyunları ve paketleri daha uygun fiyatlara alıp keyifli saatler geçirebilirsiniz.

Yorum Gönder

@name x