FIFA 16'nın çıkış tarihi belli oldu

29 Mayıs 2015 Cuma 14:55

En sevilen futbol serilerinden biri olan FIFA’nın yeni sürümü FIFA 16 için ilk video, çıkış tarihi ile birlikte yayınlandı.

FIFA 16'nın çıkış tarihi belli oldu
EA Sports firmasının milyonları peşinde koşturan futbol serisi FIFA’nin bu yıl çıkacak olan versiyonu FIFA 16, yayınlanan bir video ile beraber resmi olarak duyuruldu. Oyunda yer alacak kadın futbol takımlarını konu alan videoda bizimle FIFA 16'da ülkelerin milli kadın futbol takımlarını oynayabileceğimiz bilgisi paylaşılıyor.

Seride ilk defa bayan milli futbol takımlarına da yer verileceği görünen videoda kısa da olsa oyun içi görüntülere yer verilmiş. Bugüne kadar hiçbir popüler futbol oyununda kadınlardan oluşan milli takımlara yer verilmemişti. Yapılan açıklamalara göre oyunda 12 ulusal kadın takımı yer alacak. Bu ülkeler ise şu şekilde; Almanya, Avustralya, Brezilya, ABD, Fransa, İspanya, İngiltere, İtalya, İsveç, Kanada, Çin ve Meksika. Oyunda yer alacak kadın takımları sadece diğer kadın takımları ile karşılaşabilecek.

Yeni nesil konsollar için Ignite Engine ile geliştirilen FIFA 16, PlayStation 3 ve Xbox 360'ta ise eski grafik motoruyla yoluna devam edecek. Oyun, PC, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4 ve PlayStation 3 için 25 Eylül itibarıyla raflarda yerini alacak. Oyunla ilgili yayınlanan ilk videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yorum Gönder

@name x