FIFA 16, Türkçe dil desteğiyle geliyor

16 Haziran 2015 Salı 18:04

EA Sports'un başarılı futbol serisi FIFA'nın yeni üyesi FIFA 16 Türkçe dil desteği de sunacak.

FIFA 16, Türkçe dil desteğiyle geliyor
Ülkemizde oyunculuk adına iyi işler olmaya devam ediyor. Daha önce free to play oyunlarına Türkçe dil desteği sağlayarak ülkemizde belli bir yere sahip olan EA, Crysis'ten sonra ilk kez parayla satılan bir oyuna Türkçe dil desteği sunuyor.

Tanıtılmasıyla beraber ön siparişleri açılan FIFA 16'nın, Origin sayfasındaki destekleyen diller bölümünde Türkçe göze çarpıyor. Yani FIFA 16 Türkçe dil desteği ile bizlerle olacak. Grafiklerini, yumuşak animasyon motorunu, zengin atmosferini ve kadın futbolcuları bir kenara bırakırsak, FIFA'nın Türkçe dil desteği sunacak olması da futbolsever oyuncuları mutlu edecektir.

Ön satış fiyatı olarak da 15 FUT Gold paketi hediyeli Standart versiyonu 60 Euro olan FIFA 16'da 40 FUT Premium Gold paketi hediyeli Deluxe versiyonu 70 Euro, 40 FUT Jumbo Premium Gold paketi hediyeli Super Deluxe versiyonu ise 90 Euro fiyata sahip olacak şekilde ön satışa Origin üzerinden açıldı. FIFA 16’nın ön sipariş sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

22 Eylül itibariyle PC, PS3, PS4, Xbox 360 ve Xbox One platformları için piyasaya sürülecek olan FIFA 16 için yayınlanan son oynanış videosuna ise hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz. Kadınların da oyuna dahil olduğu Türkçe dil destekli FIFA 16’nın Nintendo Wii, Nintendo 3DS ve PlayStation Vita için piyasaya sürülmeyeceğinin altını çizelim.

Yorum Gönder

@name x