Fallout 4’ün oynanış videosu ve çıkış tarihi

15 Haziran 2015 Pazartesi 19:19

Fallout 4'ün oynanış videosu ve çıkış tarihi, Bethesda'nın E3 2015'te gerçekleştirdiği etkinlikte ortaya çıktı.

Fallout 4'ün oynanış videosu ve çıkış tarihi
Bethesda‘nın bugün Türkiye saatiyle sabaha karşı yaptığı E3 sunumunda, Fallout 4 için bir çok video ve yeni bilgiler paylaşıldı.

Etkinlikte oyun tanıtımı için sahneye çıkan Todd Howard, Fallout 4’ün kısa bir oynanış videosunu gösterdi. Videoda ağırlıklı olarak nükleer savaştan önceki dönemi görüyoruz. Yayınlanan karakter yaratma videosunda ise karakterimizi fareyle kolayca kişiselleştirebileceğimiz gösteriliyor. Bu sistemin önceki Fallout oyunlarına göre oldukça kullanışlı olduğunu söyleyebiliriz. Tabii ki oyunda kadın karakter olarak da oynayabileceğiz. Ayrıca karakterimizin seslendirildiğini de görüyoruz.

Creation Engine’in yeni versiyonunu barındıran istanbul eskort Fallout 4’te çevresel detayların bolluğu dikkat çekiyor. Oyunculara el değmemiş doğayı keşfetme, görevleri tamamlama ve standart RPG tarzında şehirleri ziyaret etme gibi imkanlar sağlayan Fallout 4, çiftlik inşa etme fırsatını da sunuyor. Oyuncular inşaatla kendilerine daha geniş bir topluluk oluşturabiliyor. Fallout 4’ün inşaat özelliklerinin opsiyonel olduğunu vurgulamakta fayda var.

Bethesda, bir de koleksiyonluk ürün duyurdu. Fallout 4'ün koleksiyonluk sürümü paketinde bir de PipBoy yer alacak ve bunu kolunuza takabileceksiniz. Bu PipBoy açılabiliyor ve içine akıllı telefonunuzu yerleştiriyorsunuz. Geliştirilen Android ve iOS uygulamaları sayesinde de gerçek bir PipBoy'unuz oluyor. Oyun esnasında bir nevi ikinci ekran olarak kullanabileceksiniz.

Silah yaratma ve malzeme detaylarına dair anlatıdan sonra oyunun çıkış tarihi de bizlerle paylaşıldı. Bethesda, Fallout 4'ün 10 Kasım tarihinde Pc, Ps4 ve Xbox One için satışa sunulacağını açıkladı. Oyunu Steam üzerinden 180 TL karşılığında ön sipariş verebileceğinizi belirtelim.

Aşağıdan Fallout 4'ün E3 2015’te gösterilen videolarını izleyebilirsiniz. İyi seyirler.

Yorum Gönder

@name x