2017’ ye Damgasını Vuracak Oyunlar

14 Ocak 2017 Cumartesi 13:00

2017’ de Merakla Beklenen 5 Oyunu Sizin İçin Sıraladık

2017' ye Damgasını Vuracak Oyunlar
RESIDENT EVIL 7: BIOHAZARD
Capcom tarafından geliştirilen bir çok oyuncu kitlesine sahip oyunun 7. si 24 Ocak’ta raflarda bulunacak.
PlayStation 4, Xbox One ve Microsoft Windows için çıkacak bu oyun yine size önceki seriler gibi korkunun doruklarını yaşatacak. Amerika’ nın kırsal alanlarında geçen bu oyun Resident Evil 6’ nın devamı olarak karşımıza çıkacak. 

TOM CLANCY’ S GHOST RECON WILDLANDS
Ünlü ABD’ li polisiye, macera ve politik roman yazarı Tom Clancy’ nin kitaplarından uyarlanan oyun serilerinin yapımcısı olan Ubisoft yine nefes kesen bir macerayla karşımıza müthiş bir oyun çıkarıyor.
Bolivya, Güney Amerika’ nın geniş ve puslu ortamlarında geçen bu oyun, sizi US Elite Special Operations ekibinin The Ghosts üyesi olarak Meksikalı uyuşturucu kartellerinin yasadışı, adaletsiz ve aşırı şiddet içeren dünyasının ortasına bırakıyor.
Oyun 2017 Mart’ ta piyasaya çıkacak.

TEKKEN 7
7 Mart 2015’ te Japonya’ da piyasaya çıkan Tekken 7 oyunu, aynı sürümde PlayStation 4, Xbox One, ve Microsoft Windows için bu sene bizimle olacak.
Bire bir dövüş oyunu olan Tekken’ in mazisi çok eskilere dayanıyor. Her çocuğun zamanında en az bir kere oynamış olacağı efsane bir oyun. Hayran kitlesi tarafından dikkat çeken bu oyunada top 5’ arasında yer veriyoruz. Tekken 7, 2017’ nin ilk aylarında çıkacak.

GOD OF WAR
Sony Computer Entertainment’ e bağlı Santa Monica tarafından geliştirilen video oyunu God Of War, 22 Mart 2005’ te PlayStation 2 için çıkardığı oyunla patlama yapmış ve birçok hayran kitlesine sahip olmuş bir oyundur.
Başrol oyuncumuz Kratos’ un savaş tanrısı Ares’ i öldürüp yeni savaş tanrısı olmasıyla başlayan serüvende bu oyunda Kratos, oğluna avlanmayı öğretiyor. Yine büyük bir dünyayla karşılaşacağımız oyunda açık dünya olmayacak.
Oyunda birçok karakter göreceğiz. Ayrıca oyunun müziklerini, The Walking Dead’ den hatırlayacağımız Bear McCreary üsleniyor.
Nefes kesen bu oyunun hangi ayda çıkacağı henüz belli değil ancak 2017’ de raflarda boy gösterecek.

RED DEAD REDEMPTION
Grand Theft Auto (GTA) oyununun yapımcısı olan Rockstar San Diego ve Rockstar North tarafından geliştirilen ve Rockstar Games tarafından yayımlanan oyun sizi ilk oyundaki gibi Amerika’ nın vahşi batısında götürüyor. Oyun puanlama sitelerinden Metacritic ve GameRankings’ ten 100 üzerinden 95 gibi bi ortalama ile yüksek beğenme sayısı etmiş ilk oyunun, ikincisi 2017’ de raflarda olacak, ancak hangi ay çıkacağı daha belli değil.

Yorum Gönder

@name x