Uzmanlardan iPhone 7 Uyarısı

21 Eylül 2016 Çarşamba 19:47

Uzmanlardan iPhone 7 Uyarısı; Sakın Almayın

Uzmanlardan iPhone 7 Uyarısı
Türkiye piyasasında Ekim sonu satışa çıkması beklenen iPhone 7, ABD'de ön satışlara bir kaç gün önce açıldı. Fakat bir çok tüketici ve yatırımcı şimdiden gözlerini, popüler cihazın 2017'de çıkaracak versiyonuna çevirmiş durumda. Bazı teknoloji sayfaları kullanıcılara, mevcut cihazlarını iPhone 7'ye yükseltmek yerine telefonun çıkışının 10. yıl dönümünün kutlanacağı 2017'yi beklemelerini tavsiye ediyor. Analistlere göre, 2017'de bir iPhone 8 piyasaya sürülürse; daha geniş bir ekrana sahip olabilir ve ana ekran tuşu ekranın içine entegre hale gelebilir.


San Francisco'da yapılan lansmanda iPhone 7 eskort kadınlar meraklılarıyla buluştu. Cihazın bir kulaklık girişi yok, titreşimli bir ana ekran düğmesi ve çift lensli bir kamerası bulunuyor. Apple aslında bu tip ana ürünlerine her yıl yeni bir tasarım getiriyor, tıpkı 2014 iPhone 6 ile yaptığı gibi. Bu yüzden bu mütevazı değişikliklere bakıldığı zaman uzmanlar bu defa döngünün 3 yıla çıkmış olabileceğini belirtti. Ayrıca yine analistlere göre, iPhone bu yıl ömründe ilk defa gördüğü bir satış düşüşüyle karşı karşıya kaldı. Bu yüzden iPhone 7 ile daha yeni müşterilere ulaşmaya çalışıyor olabilir.

Jackdaw Araştırma Şirketi'nden Jack Dawsan; 'Tasarımı basit tutmalarının bir sebebi de bir sonraki yıl için üzerinde çalışıyor oldukları daha büyük değişikler olabilir.' diyor.

Yorum Gönder

@name x