Saygus’dan 464 GB'lık akıllı telefon: V-Squared

23 Haziran 2015 Salı 03:36

Amerikalı akıllı telefon üreticisi Saygus, toplamda 464 GB'lık dahili hafıza alanına ulaşabilen yeni akıllı telefonu V-Squared için Indiegogo üzerinden destek topluyor. Toplanan finansman bedeli 1 milyon dolara ulaştı.

Saygus'dan 464 GB'lık akıllı telefon: V-Squared
Amerikalı akıllı telefon üreticisi Saygus tarafından geliştirilen, yüksek teknik özelliklere sahip olan V-Squared isimli akıllı telefon için, fon toplama platformu Indiegogo üzerinden destek toplanmaya başlandı. Kısa süre içerisinde yüksek bağış rakamlarına ulaşan akıllı telefon için istenilen rakama beş gün içerisinde ulaşıldı. Beş gün içinde 1 milyon dolar hedefine ulaşarak, seri üretim için gereken şartlar oluşturuldu ve üretim planlaması yapılmaya başlandı.

Beyaz, gri ve pembe renk seçeneklerine sahip olan cihaza sahip olmak için 650 dolarlık bir bağış yapmanız gerekiyor. Bu yılın sonlarına doğru piyasaya sürülecek olan cihaz oldukça yüksek teknik özelliklere sahip. 64 GB dahili depolama alanının bulunduğu cihazda 2 adet MicroSD kart yuvası mevcut. Her bir yuvaya 200 GB MicroSD kart yerleştirildiğinde toplamda 464 GB depolama kapasitesine sahip bir telefon ortaya çıkıyor. Cihaz yalnızca dev bir depolama alanı sunmakla da kalmıyor, gelişmiş özellikleriyle de kullanıcıları cezbediyor.

Kamera özelliklerinin de üst seviyede olduğunu gördüğümüz V-Squared’da, 4K video kaydı yapabilen 21 MP çözünürlüğünde arka ve görüntü sabitleme teknolojisine sahip 13 MP çözünürlüğünde ön kamera mevcut. Gücünü Snapdragon 801 2.5 GHz işlemciden alacak olan cihazda 5-inch 1080p LCD yer alacağı açıklanmış duruma. IPX7 su geçirmezlik 3100 mAh değiştirilebilirpil ve parmak izi tarayıcı gibi özellikler de yeni akıllı telefonda olması bekleniyor. Ayrıca akıllı telefon GSCM/CDMA/LTE desteğiyle tüm dünyada kullanılabiliyor.

Akıllı telefon hakkında daha fazla bilgiye Indiegogo‘daki sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz .

Yorum Gönder

@name x