LG G4 için yeni tanıtım videosu yayınlandı

16 Nisan 2015 Perşembe 19:29

LG G4 için yayınlanan yeni tanıtım videosunda cihazın 5,5 inç QHD ekranına vurgu yapılıyor.

LG G4 için yeni tanıtım videosu yayınlandı
LG, 28 Nisan’da resmen tanıtacağı yeni nesil amiral gemisi modeli G4’ün tanıtım videolarını yayınlamayı devam ediyor. Daha önce kamera ve kullanıcı arayüzü ile ilgili tanıtım videoları paylaşan LG şimdi de ekran detaylarını gösteren bir video yayınlandı. LG, G4’te yer alacak Quantum Quad HD ekranın tanıtımını daha önce gerçekleştirmişti.

“QHD ekranların hepsinin aynı mı olduğunu düşünüyorsunuz?” slogannıyla başlayan tanıtım videosunda LG G4’ün ekranına vurgu yapıyor. Videoda söylenenlere göre LG G4’ün ekranı, önceki modele göre %25 daha parlak ve %20 daha geniş renk yelpazesine sahip olacak.

LG G4’ün henüz kesin olmayan teknik özelliklerine bakacak olursak eğer, akıllı telefon 5.5-inç büyüklüğünde 2560×1440 piksel çözünürlüğünde Quantum Quad HD IOS ekrana sahip olacak. 64-bit altı çekirdekli Snapdragon 808 yonga setinden güç alacak olan cihaz 3GB RAM içerecek. LG G4 ayrıca 16MP f/1.8 lensli arka ve 8MP ön kamerası, 3000mAh bataryası ve diğer donanımsal özellikleriyle de sevenlerini memnun edecek.

Aşağıdan LG’nin resmi olarak yayınladığı LG G4’ün ekranına ait tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.

Yorum Gönder

@name x