Apple Music'in Türkiye fiyatı açıklandı!

18 Haziran 2015 Perşembe 18:05

Apple'ın geçtiğimiz hafta San Francisco kentinde düzenlenen WWDC 2015 etkinliğinde tanıttığı müzik uygulaması Apple Music'in Türkiye fiyatı belli oldu.

Apple Music'in Türkiye fiyatı açıklandı!
Apple'ın 8 Haziran tarihinde San Francisco kentinde düzenlenen WWDC 2015 açılış etkinliğinde duyurduğu yeni çevrimiçi müzik servisi Apple Music‘in Türkiye abonelik fiyatları belli oldu. Dünyanın en çok kullanılan çevrimiçi müzik uygulaması Spotify’a rakip olarak geliştirilen Apple Music, Türkiye’de 9.99 TL’den kullanıcılarla buluşturacak.

30 Haziran günü telefonlara gönderilecek iOS 8.4 güncellemesiyle birlikte dünya çapında 100 ülkede faaliyete geçecek olan Apple Music’in ABD fiyatları, bireysel abonelik için 9.99 dolar, aile üyeliği için de 14.99 dolar olarak belirlenmişti. Apple Music, ülkemizde ise bireysel abonelik için 9,99 TL, aile aboneliği için ise 14,99 TL olarak müzik severlerle buluşacak.

Eğer Apple, yeni çevrimiçi müzik istanbul escort servisi Apple Music'i bu fiyatlar ile ülkemizde kullanıma sunarsa hem ABD'de hem de ülkemizde Spotfiy'ın izlediği fiyat politikası ile birebir aynı fiyatlandırmayı izlemiş olacak.

Ayrıca 30 Haziran'da ilk 3 aylık süre için ücretsiz deneme imkanı sunacak olan Apple Music'e karşın Spotify'ın da 5 Temmuz'a kadar ilk 60 gün ücretsiz Premium deneyimi sunduğunu hatırlatalım. Görünen o ki, kızışan yarışta kazanan yine kullanıcılar olacak.

Yorum Gönder

@name x