Caretta Oto İle Arabanızı Yenileyin

19 Nisan 2015 Pazar 13:00

Günümüz iş yoğunluğu içerisinde araca ihtiyaç duyuyoruz. Giderek büyüyen şehirlerde yaşamak, şehir içi ulaşımı zorlaştırıyor.

Caretta Oto İle Arabanızı Yenileyin
Aynı zamanda şehirler arası yolculuklar içinde en rahat seyahat şekli kişisel araçla yapılan seyahatler. Bu nedenle bir araca sahip olmak ya da araç kiralamak oldukça önemli. Fakat güvenilir bir firma bunun için ilk adımı oluşturuyor.

Hizmette Farkı Hissedeceksiniz
İkinci el araç satın almak itina ve araştırma isteyen bir konu. Sadece fiyatı cazip olduğu için ikinci el araç satın alamayız. Aracın hasarsızlık durumu, yaptığı kilometre sayısı gibi pek çok etmeni göz önünde bulundurmak gerekiyor. Bu noktada ise size en güvenilir, kaliteli ve hızlı hizmeti sunan Caretta Oto, aklınızdaki tüm soruların yanıtını alabileceğiniz en iyi adres. Sahip olduğu standartlar doğrultusunda ikinci el araç alım satımı yapan firmamız, uzman eksperleri ile araç muayenesini yaparak satış işlemini gerçekleştiriyor. Firmamızın standartları ise, 1 yaş 1.000 km ila 5 yaş 100.000 km aralığında olan, hava yastığı patlamamış, pert olmamış, tavan saçı değişmemiş ve boyanmamış, şasisi değiştirilmemiş olan her marka aracı kapsamaktadır. Bu standartlara uygun olmayan araç alımı ise yapılmamaktadır. Ayrıca alımlar nakit ya da takas yolu ile de gerçekleştirilebilmektedir.

Satın aldığınız aracı değiştirmek istemeniz takdirde ise, üç gün içerisinde satış sözleşmesi ve ekspertiz raporu ile stokta bulunan araçlardan istediğiniz ile değiştirme imkanı bulabiliyorsunuz. Satın aldığınız aracın ödemesini ise ister nakit, ister havale yada EFT ile bankadan, isterseniz de banka kredisi ile yapabiliyorsunuz. Bunun yanı sıra sigorta ve trafik müşavirliği işlemleriniz için anlaşmalı olduğumuz firmalardan destek alarak işlemlerinizi daha hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirmeniz mümkün.

Aracınızı satmak ya da ikinci el araç satın almak istiyorsanız, müşterilerini öncelikleri haline getiren ve istekleri doğrultusunda hizmet vermeyi ilke edinmiş olan Caretta Oto’ya uğramalısınız. Size her zaman bir alternatifinizin olduğunu hatırlatan ve hizmetlerinde dürüstlük, güvenilirlik garantisini sunarak açık iletişime önem veren firmamız, bir sonraki araç alım satım işlemleriniz için tekrar tercih edeceğiniz bir firma.


Anahtar Kelimeler caretta otocarettaoto

Yorum Gönder

@name x