Hesaplı ve Keyifli Bir Tatil İçin 6 Altın Kural

03 Aralık 2017 Pazar 00:27

Tatil planı yaparken hem bütçe dostu, hem güvenilir ödeme yöntemi, hem de tatsız son dakika sürprizleriyle karşılaşmak istemiyorsanız bu listeyi aklınızın bir köşesinde tutmanızda fayda var.

Hesaplı ve Keyifli Bir Tatil İçin 6 Altın Kural
1. Ödeyeceğiniz fiyatı ilk sayfada görmeye dikkat edin

Çoğu seyahat ve tatil sitesi rezervasyon öncesi düşük fiyatlar gösterse de rezervasyon sonrasında hizmet bedeli, vergi ve ek servis ücretleri gibi, ekranda görmediğiniz ücretleri dahil eder. Bu kötü sürprizle karşılaşmak istemiyorsanız okumaya devam edin.

2. Ödemenizi rezervasyon sırasında değil konaklamaya başladığınızda yapın

Online rezervasyonunuzu yaparken spam işlemlerden korunmak ve rezervasyonunuzu garanti altına almak için ön provizyon alınsa da otele veya tesise girdikten sonra konaklama sırasında ödemenizi yapabilirsiniz. Rezervasyon sırasında yapılan ön provizyon sonrasında iptal edilir.

3. Tüm tatil yerleri ve tüm şartları bulabileceğiniz bir siteyi tercih edin

HotelZa 800.000’den fazla otel için en ucuz fiyatları sizin için seçip gösterir. Hem de tatil yerinizi seçerken 750’den fazla havayolu şirketi için de en uygun seçenekleri karşınıza çıkarır.

4. Rezervasyon iptali ve değişiklik koşullarını dikkatle okuyun

Rezervasyon sırasında seçtiğiniz otel veya tesis için rezervasyon değişikliği veya iptali durumunda karşılaşacağınız koşulların şeffaflıkla belirtilmiş olmasına dikkat edin.

5. Konaklama dışında size neler önerdiğine bakın

Merak ettiğiniz tatil bölgelerindeki en iyi restoranlar, butik kafeler, toplu ulaşım yöntemleri, görülmesi gereken yerler gibi derin içerikleri size sağlaması doğru, tatil planlaması için gerçekçi fikirler verebilir.

6. Seyahatiniz boyunca birçok hizmeti alabileceğinizden emin olun

170 ülkedeki 30 binden fazla şehirdeki 250 binden fazla otel için çeşitli dillerde ziyaretçi ve kullanıcı yorum ve tavsiyelerini görebilir, 600’den fazla şehir ve tatil yerlerine ait seyahat rehberiyle gönlünüzce plan yapabilirsiniz. Bunun için HotelZa.com ziyaret edebilirsiniz.


Aktüel İnternet

Yorum Gönder

@name x